تبلیغات

دردسر کتک کاری 2 دانش آموز برای یک دبستان سپیدان

فرشاد حیاتی رییس آموزش و پرورش شهرستان سپیدان اظهار کرد: در فضای مجازی مطلبی تحت عنوان ضرب و شتم دانش آموز پایه ششم ابتدایی دبستان شهید حسینی روستای سربست سپیدان توسط مدیر مدرسه منتتشر شد که بلافاصله با حساسیت کامل نسبت به این موضوع تیمی از کارشناسان این اداره مسئول پیگیری این مساله شدند.

وی ادامه داد: پس از بررسی تیم کارشناسی مشخص شد که این دانش آموز با همکلاسی‌های خود درگیر شده که پس از حضور در دفتر مدرسه و ارائه تذکرات انضباطی لازم مبنی بر تکرار نکردن اینگونه رفتار‌ها به او و سایر هم کلاسی هایش به کلاس درس بازگشتند.

حیاتی افزود: این دانش آموز همان روز تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر در مدرسه حضور داشته و بعد از مراجعه به منزل، ساعت پایانی همان شب به علت احساس کسالت توسط خانواده اش به بیمارستان این شهرستان مراجعه کرده و پس از انجام معاینه و گرفتن عکس و آزمایشات مختلف هیچ مورد نگران کننده‌ای مشاهده نشده است.

رییس آموزش وپرورش شهرستان سپیدان فارس گفت: م، ولی دانش آموز در اقدامی عجولانه و در بدو ورود به بیمارستان با تصور اینکه فرزندش توسط عوامل مدرسه مورد تنبیه بدنی قرار گرفته با خود اظهاری صورتجلسه نیروی انتظامی را مبنی بر تنبیه بدنی فرزندش توسط مدیر مدرسه تکمیل می‌کند.

حیاتی ادامه داد: پس از صحبت با دانش آموز و هم کلاسی‌های وی و دیگر شاهدان ماجرا، ولی دانش آموز متوجه سوءتفاهم پیش آمده شده و صورتجلسه‌ای را در حضور شورای اسلامی روستا مبنی بر اینکه فرزندش توسط مدیرمدرسه تنبیه بدنی نشده است، تنظیم و امضا می‌کند.

رییس آموزش و پرورش شهرستان سپیدان فارس با اشاره به اینکه مدرسه باید ضامن امنیت روانی و اجتماعی دانش آموزان باشد و زمینه شادابی، پویایی و بالندگی دانش آموزان را فراهم کند، گفت: اولیای دانش آموزان در مسائلی شبیه به آنچه اتفاق افتاده نیز ضمن همکاری و همراهی با مدیران، معلمان و پیگیری حقوق فرزندانشان با رعایت اخلاق و سعه صدر از ایجاد حاشیه، تنش و خدشه دار کردن جایگاه معلمان پرهیز کنند. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

دردسر دبستان سپیدان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات