تبلیغات

امکان ثبت‌نام کتب درسی به صورت تک‌جلدی برای هنرستانی فراهم است

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، کارگروه تخصصی توزیع کتب هنرستان‌های شهر تهران با حضور  احسان‌الله جمالی رئیس اداره فنی و حرفه‌ای و کاردانش آموزش و پرورش تهران، میرزایی رئیس اداره پشتیبانی و خدمات شهر تهران و کارشناس مسؤولان این دو حوزه در دفتر اداره پشتیبانی و خدمات آموزش و پرورش تهران برگزار شد.

در این جلسه جمالی به فروش 98 درصدی کتب فنی‌و‌حرفه‌ای و کاردانش به صورت اینترنتی اشاره کرد و ادامه داد: هنرجویانی که تاکنون در سامانه کتاب به آدرس www.irtextbook.ir ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند  به صورت تک جلدی ثبت‌نام کنند.

رئیس اداره پشتیبانی و خدمات آموزش و پرورش شهر تهران نیز با اشاره به کسب رتبه پنجم کشوری شهر تهران در ثبت سامانه‌ای توزیع کتب، از تلاش تمامی دست اندرکاران در انبار، هنرستان‌ها و مراکز معین تشکر کرد.

در این جلسه ضمن بررسی نحوه توزیع حواله‌های انبار و نحوه مرجوعی کتاب‌های مناطق کارشناسان اداره کل بر تعیین تکلیف کتب مربوط به هنرآموزان از طریق ثبت در سامانه تأکید شد.

انتهای پیام/

امکان هنرستانی فراهم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات