تبلیغات

اسماعیل حلالی: نتیجه دیدار پرسپولیس مقابل پیکان مهم نیست؛ برانکو نشان داده که در تیم رفاقت مهم‌تر از داشتن مهره است

طرفداری- با وجود مشکلات مختلفی که باشگاه پرسپولیس با آن دست و پنجه نرم می کند، سازمان لیگ دستور برگزاری بازی با پیکان را صادر کرده است؛ این در حالی است که قرمزپوشان به سختی 11 بازیکن برای حضور در زمین در اختیار دارند.

اسماعیل حلالی، پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گفتگو با میزان در خصوص این دیدار اظهار کرد:

به هر حال این بازی را نمی‌شد بیشتر از این عقب انداخت چون با یک ماه تاخیر باید برگزار شود و  پرسپولیس هم باید با این شرایط بسازد و چاره‌ای نیست. نتیجه بازی با پیکان مهم نیست، مهم این است که ما در یک سال اخیر تجاربی به دست آوردیم که در آینده می‌توانیم از آن استفاده زیادی کنیم. برانکو امسال نشان داد که فقط مهره و بازیکن مهم نیست بلکه در مواقعی باهم بودن و رفاقت در تیم مهم‌تر است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد:

تنها نقدی که به برانکو دارم این است که این مربی به بازیکنان جوان خود خیلی میدان نمی‌دهد. این مربی باید زمان‌هایی که تیم چند گل از حریف جلو است از بازیکنان جوان استفاده کند تا اگر زمانی کمبود بازیکن داشت از آنها با خیال راحت استفاده کند. شاید نشود پیکان را شکست دهیم اما پرسپولیس تجاربی به دست آورده که آینده را برده است. برانکو برای منِ مربی یک الگو بوده و عملکرد کلی او مهم است نه اینکه مقابل پیکان و در یک بازی چه نتیجه‌ای به دست می‌‌آید. 

اسماعیل حلالی نتیجه دیدار پرسپولیس مقابل پیکان برانکو رفاقت داشتن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات