تبلیغات

فرار پرسپولیسی‌ها از تمرینات مارکو

به گزارش افکارنیوز،

با توجه به اینکه تمرینات پرسپولیس آغاز شد و دوشنبه باید مقابل پیکان بازی کنند، زمانی برای یک دوره بدنسازی در تعطیلات لیگ وجود ندارد و از این رو، سرخ‌ها از آن تمرینات راحت شدند! در همین راستا، برخی بازیکنان در یک گروه در فضای مجازی که مختص به خودشان است، کمی سر به سر مارکو گذاشتند و خطاب به او نوشتند: «دستت از قتل بازیکنان کوتاه شد!» مارکو که همه این نارضایتی‌ها و شوخی‌ها را به خوبی می‌شناسد، به بازیکنان اعلام کرد زیاد دور نیست زمانی که تعطیلات نیم‌فصل آغاز شود و آن وقت، یک دوره بدنسازی دو جلسه در روز برای‌شان در نظر می‌گیرد تا جواب این کامنت‌ها را بدهد! 

مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز پرسپولیس رابطه گرم و صمیمانه‌ای با بازیکنان این تیم دارد. تمرینات او به افزایش توان بدنی بازیکنان کمک می‌کند تا سرخپوشان بتوانند از تقویم فشرده‌شان بهترین نتایج را استخراج کنند. 

با این حال، سرخ‌ها معتقدند تمرینات مارکو واقعاً سخت و نفسگیر است و گاهی اوقات قبل از اتمام آیتم‌ها، بازیکنان کم می‌آورند و از ادامه کار، سر باز می‌زنند. پرسپولیسی‌ها می‌دانند اگر این تمرینات نباشد، با وجود ترافیک شدید بازی‌های پرسپولیس، مصدومیت‌ها چند برابر خواهد شد و به همین علت، بالاخره باید به آن تن بدهند. او در تیم به «آدم آهنی» شهرت دارد، چون از بدن ورزیده و آماده‌ای بهره می‌برد و تلاش می‌کند در تمرینات، چهره‌ای کاملاً جدی داشته باشد، اما خارج از زمان تمرین، با بازیکنان رفیق است. 

مارکو قبل از فینال رفت لیگ قهرمانان در ژاپن گفته بود: «بازیکنان به قدری آماده هستند که می‌توانند بیش از ۱۲۰ دقیقه بازی کنند، اما فقط به خاطر سفر‌های پیاپی، می‌ترسم که روی اعصابِ عضلات‌شان تأثیر بگذارد.» همان اتفاق هم افتاد و پرسپولیس در بازی رفت شکست خورد تا قهرمانی آسیا را از دست بدهد.

پرسپولیسی تمرینات مارکو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات