تبلیغات

پور ابراهیمی به روحانی نامه زد

به گزارش افکارنیوز،

«محمدرضا پورابراهیمی» ، از نامه اخیر خود به رئیس جمهور درباره مشکلات عدیده ایثارگران خبر داد.

متن نامه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به رئیس جمهور به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام.

احتراما به استحضار می‌رساند که نظر به ابلاغیه شماره ۵۵۷۸۳ ت- ۹۲۱۳۸ مورخ ۱۲ مهر ۹۷ معاون محترم اول رئیس جمهور مبنی بر قطع بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته سایر دستگاه‌های اجرایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران و عودت این عزیزان به دستگاه‌های اجرایی مربوط به خود، این ابلاغیه به دلایل ذیل مشکل‌ساز گردیده است:

عقد قرارداد بیمه تکمیلی دستگاه‌های اجرایی در میانسال مالی، آن هم از سرجمع اعتبارات به شدت مشکل‌ساز و زمان‌بر بوده و موجبات نارضایتی را به دنبال داشته و در همین چند روز اخیر تعدادی از ایثارگران که از قرارداد بیمه تکمیلی بنیاد شهید حذف شده‌اند با دادن تعهد چک و ... از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

با توجه به شرایط خاص پیش آمده خواهشمند است دستور فرمایید اعتبار بیمه تکمیلی این ایثارگران تا پایان سال مالی ۹۷ تامین و به بنیاد شهید پرداخت شود و کماکان این عزیزان (که تا ۲۹ اسفند ۹۷ احتمالا ۴۵۰ هزار نفر در کل کشور هستند) از خدمات بیمه تکمیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده کنند.

با تقدیم احترام

محمدرضا پورابراهیمی

ابراهیمی روحانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات