تبلیغات

تخریب 3000 متر دیوارکشی غیرمجاز در زمین های کشاورزی بابلسر

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی بابلسر از تخریب هفت فقره دیوارکشی غیرمجاز به مساحت سه هزار متر مربع در زمین های کشاورزی روستای شورک این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حمیدرضا رحمانی گفت: به منظور اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، هفت فقره دیوارکشی غیرمجاز به مساحت سه هزار متر مربع در زمینهای کشاورزی روستای شورک شهرستان بابلسر قلع و قمع شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی بابلسر با بیان اینکه جلوگیری از تخریب اراضی کشاورزی و برخورد با افراد سودجو از دغدغه‌های جدی جهاد کشاورزی است، خاطر نشان کرد: کسانیکه قصد تغییر کاربری زمین های کشاورزی خود را دارند قبل از هرگونه اقدام برای اخذ مشاوره و مجوزهای قانونی به جهاد کشاورزی مراجعه کنند.

رحمانی تصریح کرد: هرگونه دیوارکشی و محدود کردن زمین های کشاورزی خارج از طرح هادی روستا و اراضی با کاربری زراعی در محدوده طرح هادی، نیاز به مجوز اموراراضی مدیریت جهاد کشاورزی دارد و کسانی که اقدام به پی کنی و دیوارکشی کنند ضمن برخورد قضایی و قلع و قمع، اراضی زراعی آنان به چرخه تولید بازگردانده می ­شوند.

وی افزود: برای جلوگیری از تغییر کاربری و برخورد جدی با متخلفان، گشت 131 امور اراضی این شهرستان به صورت روزانه به دهگردشی در روستاهای تحت پوشش اقدام می‌کند.

انتهای پیام

Let's block ads! (Why?)

تخریب دیوارکشی غیرمجاز کشاورزی بابلسر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات