تبلیغات

گریزمان: رد کردن پیشنهاد بارسلونا خیلی سخت است؛ اتلتیکو مادرید برای حفظ من تمام تلاشش را کرد

طرفداری- آنتوان گریزمان در مصاحبه جدیدش با کانال پلاس، از چگونگی ماندن خود در جمع شاگردان دیگو سیمئونه گفته است.

به نقل از سایت گل، تابستان گذشته بارسلونا برای خرید گریزمان اقدام کرد و موجب شد تا این بازیکن مدتی برای تصمیم گیری در مورد آینده خود بر سر دو راهی قرار بگیرد. با این حال مهاجم تیم ملی فرانسه در تیمش ماند و حالا گذری به خاطراتش در آن روزها انداخته است.

رد کردن بارسا سخت است؟ خیلی دشوار است. بارسایی را داریم که خواستار شماست، با شما تماس می‌گیرد، پیام ارسال می‌کند. اما باید باشگاهی را هم که در آن هستید و در آن بازیکن مهمی به شمار می‌روید، در نظر بگیرید؛ جایی که یک پروژه را حول محور شما بنا کرده‌اند. چه چیزی موجب جا به جایی ارزش‌ها شد؟ این که دیدم هم تیمی‌هایم و به ویژه سرمربی تیم پس از یک بازی که طرفداران با پا به توپ شدن من سوت ممتد می‌زدند، ناگهان به خانه من آمد تا با من حرف بزند، مرا آرام کند و اعتمادش به مرا نشان دهد.

گریزمان همچنین از این گفت که حضور لیونل مسی در بارسلونا یکی از دلایل دیگر ماندگاری‌اش در مادرید بوده است. 

 شاید نفر دوم بودن پس از مسی هم به طرز نا خودآگاهی تاثیر گذار بوده باشد. اما هم تیمی‌ها و مقامات باشگاه همه کار برایم کردند؛ آن‌ها با من حرف زدند و دستمزدم را افزایش دادند. هر کاری که از دست‌شان بر می‌آمد کردند تا نشان دهند اینجا خانه من است و نباید آن را ترک کنم. دوران پیچیده‌ای بود؛ به ویژه برای همسرم که در یک مورد ساعت ۳ بامداد او را بیدار کردم تا در مورد این مسئله با او حرف بزنم!

گریزمان پیشنهاد بارسلونا اتلتیکو مادرید تلاشش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات