تبلیغات

ماجرای فجیع مردی که سر فرزندانش را برید را در تلویزیون ببینید

چندی پیش مرد جوان ۴۷ ساله‌ای همراه برادر بزرگترش پای در کلانتری ۱۳۲ نبرد گذاشت و از ماجرای قتل‌عام اعضای خانواده‌اش پرده برداشت.

عامل این جنایت Crime به ماموران گفت از چهار سال قبل با همسرش دچار اختلاف شده بوده است. بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس Police آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل Murder در خانه این مرد جوان در خیابان نبرد جنوبی حاضر شدند. بررسی‌های ابتدایی نشان از آن داشت که ۲ دختر جوان داخل اتاق‌خواب به طرز هولناکی به قتل رسیده و زوج میان‌سالی نیز با ضربات مرگبار چاقو تسلیم مرگ شده بودند.

«پرونده مستند» که به‌منظور آگاه‌سازی جامعه و شناخت بیشتر مردم درباره جرایم مختلف از شبکه مستند روانه آنتن می‌شود، این هفته به ابعاد مختلف این پرونده پرداخته و در آن با قاتل The Murderer درباره انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایات هولناک گفتگو خواهد کرد. گفتگو با روان‌شناس از دیگر بخش‌های این برنامه خواهد بود.

مجموعه «پرونده مستند» در ۵۲ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تهیه‌شده و دوشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه مستند پخش و سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۵:۳۰ بازپخش می‌شود.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

ماجرای فرزندانش تلویزیون ببینید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات