تبلیغات

اهدای اعضای بدن فرهنگی یزدی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، اعضای بدن مرحومه ملیحه اقبالی کارشناس دفتر انجمن اولیا و مربیان منطقه زارج از توابع استان یزد که دچار مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند عضو، اهدا شد.

عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد طی پیام تسلیتی عنوان کرد: «بی شک زندگی و تنفس در فضایی که مشحون از عطر خوش خدمت به آینده‌سازان این مرز و بوم است و حضور در جایگاهی که مفتخر به تعلیم و تربیت نسل‌های مختلف ایران اسلامی است، انسانی را می سازد که چون شمعی روشن از زندگی خود بگذرد تا چراغی باشد برای روشنایی راه و هدایت همنوعان! از این رو چندان دور از ذهن نخواهد بود چنین افرادی پس از ترک دنیای مادی همچنان بر همین صراط باقی بمانند. چه اینکه خانواده محترم این همکار فقید با اهدای اعضای وی ،در اقدامی خداپسندانه در مسیر حفظ زندگی انسان‌ها قدم برداشته و فرصتی دوباره برای زیستن،که نوید بخش ضرب آهنگ خوش زندگی به بیماران و خانواده‌های آنان می‌گردد و امید به فردایی بهتر را در وجود آنها بارور می‌سازد، فراهم کردند.

اینجانب به رسم ادب، این ضایعه را به جامعه فرهنگیان تسلیت عرض کرده، از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحومه علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و بردباری مسألت دارم».

نورعلی عباسپور مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش طی پیام تسلیتی عنوان کرد: «درگذشت خواهر محترمه و متدین "سرکار خانم ملیحه اقبالی "، کارشناس تلاشگر دفتر انجمن اولیا و مربیان منطقه زارج در استان یزد موجب تاثر و تألم گردید. اینجانب ضمن همدردی با بازماندگان، از خداوند بزرگ می‌خواهم روح آن مرحومه را قرین رحمت واسعه خود گرداند و ایشان را با حضرت صدیقه طاهره (س) محشور نماید. و صبر و اجر برای بازماندگان مسألت داریم».

انتهای پیام/

 

 

اهدای اعضای فرهنگی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات