تبلیغات

بیانیه کمیته رسانه‌های فدراسیون فوتبال: الان زمان اتحاد، یکدلی و حمایت از تیم ملی است

طرفداری- پس از حواشی اخیر تیم ملی فوتبال که به دلیل درگیری کروز، دستیار کی روش با یک خبرنگار و تحریم کنفرانس خبری سرمربی تیم ملی فوتبال توسط رسانه ها به وجود آمد، کمیته رسانه‌های فدراسیون فوتبال بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته رسانه‌های فدراسیون فوتبال در بیانیه خود آورده است:

تیم ملی هویت و شناسنامه فوتبال ایران است، فوتبالی که همواره در صف اول تولید شور و نشاط ملی قرار داشته است‌. با نزدیک شدن به زمان برگزاری رقابت‌های جام ملت های آسیا، همه توجهات پس از درخشش ملی پوشان در رقابت‌های جام جهانی معطوف به موففیت فوتبال کشورمان در این  میدان معتبر و حساس است و این امیدواری بیش از هر زمان دیگری وجود دارد که تیم ملی پس از چند دهه بتواند قهرمانی در جام ملت ها را از آن خود کند. مسیری که بی شک با همراهی و همدلی کلیه ارکان خانواده فوتبال و جامعه رسانه می تواند به بهترین شکل طی شود و برگ زرین دیگری را به ویترین افتخارات فوتبال کشور افزون کند. اینک، بی شک موسم اتحاد و یکدلی و حمایت تام و تمام از تیم ملی است و همانطور که مردم عزیز کشورمان برای آغاز آوردگاه جام ملت‌ها لحظه شماری می‌کنند، رسانه‌های گروهی هم بلا تردید وظیفه خود می دانند در این همراهی عظیم نقش آفرین باشند و در جهت آرامش تیم ملی گام بردارند.به امید ثبت خاطرات طلایی در جام ملت های آسیا 2019 امارات‌.

بیانیه کمیته رسانه فدراسیون فوتبال اتحاد یکدلی حمایت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات