تبلیغات

توضیح محمد قاضی درباره شکایتش از پرسپولیس

مهاجم فعلی پیکان و سابق پرسپولیس می‌گوید برای اعاده حیثیت از پرسپولیس شکایت کرده و این باشگاه باید مبلغ باقی مانده قراردادش را پرداخت کند.

آفتاب‌‌نیوز :

 محمد قاضی بعد از شکست پیکان مقابل پرسپولیس اظهار کرد: بازی دست ما بود. بهتر از حریف بازی کردیم.

بازیکن پیکان با بیان این که از دقیقه ۷۰ داور اشتباه کرد، گفت: برای قشر داوری احترام قائلم اما توپی که من زدم، از خط رد شد. به نظرم حرکت رادوشوویچ داور را فریب داد.

او درباره شکایتش از پرسپولیس گفت: این شکایت مربوط به سال ۹۴ است. استیناف و دادرس ویژه حکم دادند. مطابق چیزی که فدراسیون اعلام کرده، پرسپولیس باید به تعهدات خود عمل کند. اگر این موضوع را پیگیری می‌کنم به خاطر اعاده حیثیت است چون گفتند که من این پول را قبلا گرفتم اما این طور نیست.

او درباره درگیری‌اش با شجاع خلیل زاده هم گفت: شجاع پسر خوبی است و ما با هم هم‌بازی بودیم. چیز خاصی در جریان بازی رخ نداد. ما شاید به شوخی حرف‌هایی به هم بزنیم. او مدافع است و من مهاجم.

به گزارش ایسنا،مهاجم پیکان خاطرنشان کرد: اگر بازی را می‌بردیم به رده چهارم جدول صعود می‌کردیم. به هر حال این اتفاق رخ نداد.

توضیح درباره شکایتش پرسپولیس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات