تبلیغات

سقوط مرگبار کارگر اراکی از ساختمان

سقوط مرگبار کارگر اراکی از ساختمان

سرهنگ «شهرام امیریان» فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: ساعت 10 و هشت دقیقه روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت سامانه 110 مبنی مرگ کارگری ساختمانی در شهرستان اراک، بی درنگ عوامل انتظامی و امدادی در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: با تحقیقات میدانی به عمل آمده از دیگر کارگران حاضر در محل حادثه، مشخص شد این فرد در هنگام بندکشی سنگ نمای ساختمان مذکور، به علت عدم رعایت نکات ایمنی و سقوط Fall از ارتفاع، جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک یادآور شد: مرگ کارگر حادثه Incident دیده از سوی تیم اعزامی اورژانس 115 که در محل حضور داشتند تایید و جسد متوفی با هماهنگی دستگاه قضائی برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

سرهنگ امیریان به کارگران توصیه کرد تا همواره در محل کار خود، نکات ایمنی را رعایت کرده و با استفاده از وسایل ایمنی لازم، از وقوع هرگونه حوادث Accidents غیرمترقبه پیشگیری کنند.

کشف سه کیلوگرم هروئین

رئیس پلیس Police مبارزه با مواد مخدر Drugs فرماندهی استان مرکزی گفت: 2 توزیع کننده عمده مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس این استان و پلیس قم دستگیر و سه کیلو هروئین از آنها کشف شد.

سرهنگ «احمدرضا چگنی» افزود: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در تحقیقاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، از فعالیت 2 توزیع کننده مواد مخدر که در سطح کشور به صورت گسترده فعالیت می‌کردند، مطلع شده و برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنان آغاز کردند.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، افراد مورد نظر در حال جابه جایی یک محموله مواد مخدر از استان های شرقی به استان‌های مرکزی کشور، شناسایی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی استان مرکزی بیان کرد: تیمی از ماموران پلیس قم و پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با هماهنگی دستگاه قضائی به محل عبور محموله اعزام و عملیاتی خودروی مورد نظر را در ورودی استان قم شناسایی و متوقف کنند.

سرهنگ چگنی ادامه داد: 2 متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

مرگبار کارگر اراکی ساختمان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات