تبلیغات

بیرانوند: دوست دارم به یک تیم مطرح اروپایی بروم؛ از حضور استقلال در فینال لیگ قهرمانان آسیا، ویدیو وجود دارد؟

طرفداری- علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی ایران در برنامه تلویزیونی فرمول یک شرکت کرد و به سوال های علی ضیا، مجری برنامه پاسخ داد.

بخش کوتاهی از صحبت های مهم و جذاب علیرضا بیرانوند در این برنامه را می خوانید:

بیرانوند در خصوص قرار نگرفتن در بین نامزدهای برترین بازیکن آسیا و اینکه آیا طارمی مقصر است، گفت:

چون تاکنون در بین نامزدهای برترین ها دروازه بانی حضور نداشت، به نظرم نمی خواستند این رکورد شکسته شود. حداقل یکی از بازیکنان پرسپولیس حقش بود که جزو نامزد ها قرار گیرد. فدراسیون باید در این مسئله ورود می کرد. مهدی طارمی بازیکن بزرگی است و همچنین یکی از بهترین های تیم ملی است. اگر به خاطر محرومیت هم این شانس را از دست داده ام خیلی خوشحالم، چون عضو خانواده پرسپولیس هستم و در زمان محرومیت در تیم حضور داشتم. امیدوارم صحت نداشته باشد که به خاطر محرومیت از بین نامزدها خط خورده ام، اما من راهم را ادامه خواهم داد. آقای گرشاسبی قرار بود برای AFC نامه ارسال کند تا دلیل این اتفاق مشخص شود. خبرهایی منتشر شده بود که من در جمع برترین ها قرار گرفته ام و مردم را امیدوار کرده بود، اما من شک داشتم چون تاکنون دروازه بانی در جمع برترین ها حضور نداشت. 3 بازیکنی که در نامزد برترین بازیکن سال آسیا شده اند تجربه حضور در جام جهانی را ندارند. آقای تاج به من گفت که با مسئولان AFC صحبت کرده است و جزو برترین ها خواهم بود.

وی در خصوص 2 ستاره استقلال به خاطر قهرمانی در آسیا، اظهار داشت:

آقای موسوی یکی از دوستان خوب من استقلالی 2 آتشه است. به او گفتم یک ویدیو از حضور استقلال در فینال لیگ قهرمانان آسیا به من نشان دهید. آیا ویدیویی وجود دارد؟ در بازی های لیگ قهرمانان آسیا در مقابل عکس تیمی ما تابلو قرار می دهند که دهمین دوره این رقابت ها است. اما استقلالی ها اعتقاد دارند که 20 سال پیش قهرمان شده اند! ولی مبارک شان باشد.

دروازه بان پرسپولیس در خصوص احتمال جدایی اش از پرسپولیس عنوان کرد:

خیلی دوست دارم که راهی یکی از تیم های مطرح اروپایی شوم و خیلی تلاش می کنم که این اتفاق برایم رخ دهد. پیشنهاد های خوبی داشتم، اما دوست داشتم به اولین تیمی که می روم مطرح باشد. دوست ندارم در لیگ های دسته پایین حضور داشته باشم و می خواهم از همین ابتدا در تیم خوبی باشم، برخی ایجنت ها تیم هایی را به من معرفی می کنند که باعث تعجب من است و انتظار نداشتم مدنظر چنین تیم های خوبی باشم. من با پرسپولیس قرارداد دارم و باید به آن عمل کنم. پس از جام جهانی پیشنهاد خیلی خوبی داشتم که هرکس جای من بود برای جدایی هرکاری می کرد، اما من با آقای برانکو صحبت کردم و او را درک کردم. تصمیم گرفتم یا با پرسپولیس به فینال آسیا بروم یا فوتبالم تمام شود. همه به من می گفتند با پرسپولیس 2 سال قهرمان شده ای و الان شرایط تیم سخت است، ممکن است تمام عملکرد خوبت زیر سوال برود. ولی اعتقاد داشتم فرصت خوبی برای من است، زیرا دوست دارم در تیمی بازی کنم که ضعیف تر است و می توانم بیشتر دیده شوم. حتی در تمرینات من در تیم اصلی قرار نمی گیرم.

بیرانوند ادامه داد:

در 2 سال گذشته همه می گفتند بیرانوند درون دروازه خیالش راحت است و توپ نمی رسد، فقط 9 یا 10 گل می خورد. پرسپولیس تا پیش از این 2 سال، جه زمانی توانست سالی کمتر از 25 گل بخورد؟ ولی اکنون تیم با 13 گل خورده قهرمان شده است که افتخار بزرگی برای کل تیم است. خوب بودن دفاع، کار را برای دروازه بان سخت تر می کند.

بیرانوند در خصوص پیشنهاد و مذاکره استقلال گفت:

قبل از پیوستن به پرسپولیس، 2 بار با استقلالی ها مذاکره کرده بودم. منصوریان از من خواسته بود که با او به استقلال بروم. من هم او را در جریان پیشنهاد پرسپولیس قرار دادم که به من گفت اگر به این تیم بروی نمی توانی احساسات هواداران را نادیده بگیری و دیگر نمی توانی راهی تیم رقیب شوی. به پرسپولیس و هوادارانش وابسته شده ام و کاملا به این تیم تعصب دارم.

بیرانوند اروپایی استقلال فینال قهرمانان ویدیو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات