تبلیغات

مربی پرتاب‌های تیم ملی دوومیدانی معلولان: امیدوارم زمین تمرین در اختیار ما قرار بگیرد!

مربی پرتاب‌های تیم ملی دوومیدانی معلولان گفت: زمین جایگزین تمرین در اختیار ما قرار بگیرد.

دکتر مصطفی بهرامی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از یکی دو روز پیش زمین پرتاب‌های مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد برای اینکه چمن شود، تعطیل شده است.

وی ادامه داد: چمن کردن زمین پرتاب‌ها کار خیلی خوبی است ولی ما چهار ماه نمی‌توانیم در این زمین تمرین کنیم.

بهرامی با بیان اینکه مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند، تأکید کرد: انتظار داریم در  این مدت یک زمین جایگزین برای تمرین در اختیار ما قرار دهند.

این مربی لرستانی تصریح کرد: تنها خواسته ما این است که امکانات خوبی در اختیارمان باشد تا بتوانیم همچنان شاهد درخشش لرستانی‌ها در میادین مهم بین‌المللی باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ورزشکارهای معلول این استان، تصریح کرد: همواره در پیکارهای جهانی، پارالمپیک و پاراآسیایی ورزشکاران استان ما مقام می‌آورند و در پیکارهای جاکارتا ۱۲ نشان رنگارنگ کسب کردند. بعد از چنین رقابت‌هایی ورزشکارهای زیادی به ما مراجعه می‌کنند اما امکانات همان است و جوابگو نیست.

بهرامی گفت: رقابت‌های مهمی در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان درپیش داریم که نیاز است تمرین‌ها را با جدیت دنبال کنیم و از همین الان باید برای پارالمپیک استارت بزنیم.


انتهای پیام

پرتاب دوومیدانی معلولان امیدوارم تمرین اختیار بگیرد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات