تبلیغات

پیشرفت علمی از نان شب واجب‌تر است/ اعتلای بسیج در عرصه علم و دانش با رویه انقلابی میسر است نه با مماشات و غفلت

به گزارش تهران پرس، سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست تجلیل از جهادگران علم و فناوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: اعتلا در عرصه علم از نان شب برای ما واجب‌تر است، بعد از این همایش باید اتفاقی بیفتد که اعتلای بسیج را به همراه داشته باشد، اعتلا هم زمانی رخ می‌دهد که نگاه تحولی وجود داشته باشد.

وی افزود: هر کجا مقاومت و ایستادگی بر کلمه حق باشد نصرت خداوند در آنجا جاری است، ما در دوره جدید حرکت خودمان را تحت عنوان اعتلای بسیج آغاز کردیم و این اعتلا پیچیدگی ندارد، اعتلا یعنی رشد بسیج در تمام حوزه‌ها به خصوص ۴ حوزه علم، فرهنگ، دفاع و خدمت‌رسانی که رهبر معظم انقلاب برای ما مشخص کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در تمام حوزه‌ها به خصوص این ۴ حوزه باید شاهد تحول در بسیج باشیم گفت: اعتلا در عرصه علم از نان شب برای انقلاب واجب‌تر است و ما در پایان این همایش باید شاهد اتفاقی باشیم که اعتلای بسیج را معنا کند.

غیب‌پرور ادامه داد: اعتلا زمانی رخ می‌دهد که با نگاه تحولی همراه باشد، ما باید در پایان سال ببینیم که تحولی در اعتلای بسیج رخ داده است یا خیر؛ زیرا ما می‌خواهیم حرکتی متفاوت و البته مکمل سالهای گذشته داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات در راستای تحول بسیج، تحول دانشگاه است، عنوان کرد: باید دید چرا برخی نمی‌گذارند افراد بسیجی با معدل بالا عضو هیئت علمی دانشگاه باشند، کسانی نمی‌گذارند که با انقلاب سرخوش نیستند؟ اگر نیستند باید از آن‌ها بپرسیم که در دانشگاه حکومت دینی چه می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ویژگی بسیجی، مطالبه‌گری است و من از آقای قدیانی و بسیج دانشجویی این مطالبه را دارم که این دانش آموختگان بسیجی را شبکه‌بندی و از آنها بهره کافی را ببرند، زیرا اعتلای بسیج در این است.

غیب‌پرور اظهار داشت: عرصه علم، یک صاحت قدسی برای انقلاب اسلامی است و ما در سرتاسر کشور جوانان خلاق، فکور و مبتکر داریم و این وظیفه ما است که به نحو احسنت از توانایی‌های این جوانان استفاده کنیم.

وی افزود: اعتلای بسیج در عرصه علم با شبکه‌‌سازی نخبگان علمی بسیج و رویه انقلابی میسر است نه با مماشات و غفلت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما رسالت حفاظت و تلاش برای پیشرفت انقلاب اسلامی را داریم. مگر می‌شود روی ریل ده سال پیش بسیج حرکت کنیم؟ باید با یک نگاه تحولی حرکتی در طراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: همه ما باید در راستای مطالبات حضرت آقا برای اعتلای بسیج حرکت کنیم، خدا می‌داند اگر ما به کلام آقا به عنوان سخنرانی نگاه کنیم دچار خسران شده‌ایم.

پخش زنده اخبار

Let's block ads! (Why?)

پیشرفت اعتلای انقلابی مماشات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات