تبلیغات

تصادف هیوندا و پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی (+عکس)

ساعت 9:56 صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید بابایی، مسیر غرب به شرق، نرسیده به بزرگراه شهید باقری اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 54 و گروه امداد و نجات 10 را به محل حادثه اعزام کرد.

تصادف دو خودروی هیوندا و پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی دو مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت 9:56 صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید بابایی، مسیر غرب به شرق، نرسیده به بزرگراه شهید باقری اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 54 و گروه امداد و نجات 10 را به محل حادثه اعزام کرد.

بهمن رضائی‌نیا؛ رئیس ایستگاه 57 درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در جریان یک حادثه رانندگی در بزرگراه بابایی، دو دستگاه خودروی سواری هیوندای و پژو 206 به شدت با یکدیگر برخورد کرده بودند.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از قطع جریان برق هر دو خودروس سواری و ایمن‌سازی کامل محل حادثه، نسبت به رفع نشت بنزین هر دو خودرو اقدام کردند.

رضائی‌نیا تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی دو سرنشین مرد (سی و سی و یک ساله) را با احتیاط کامل از اتاقک خودروهای سواری خارج کردند و هر دو را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان در پایان، هر دو خودروی سواری را به حاشیه امن خیابان منتقل کردند و محل حادثه را برای علت‌یابی، تحویل پلیس راهور دادند.

تصادف هیوندا بزرگراه بابایی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات