تبلیغات

جدول مقایسه مهاجمان استقلال؛ چه کسی قعرنشین است؟

جدول-مقایسه-مهاجمان-استقلال؛-چه-کسی-قعرنشین-است؟

وبسایت رسمی برنامه نود - هر کدام از مهاجمان استقلال چند دقیقه در گل نزدن استقلال سهیم بودند؟

به گزارش وبسایت نود، یک بازی دیگر گل‌نزدن استقلال ادامه پیدا کرد تا این تیم همچنان عنوان بدترین خط حمله لیگ را حفظ کند. استقلال در این فصل در همه 14 هفته گذشته بدترین خط حمله لیگ را به نام خودش ثبت کرد و هفته‌ای نبود که در جدول گل زده‌ها، تیمی پایین‌تر از استقلال قرار گرفته باشد. تیمی که در این فصل شش مهاجم دارد. ولی گل نمی‌زند. از این شش مهاجم استقلال فقط دو بازیکن به نام‌‌های جابر انصاری و فرشید اسماعیلی گل زدند. که فرشید هم به خاطر ضعف گل نزدن مهاجمان استقلال به خط حمله اضافه شد و پست تخصصی‌اش هافبک است. جالب است که این دو بازیکن، بیشتر دقایق حضور در بین مهاجمان استقلال را هم داشتند. 

در طول یک بازی، بعد از جابر که کمتر تعویض می‌شود، مربیان استقلال به شهباززاده اعتماد بیشتری از همه دارند. سجاد به طور میانگین حدودا بعد از یک ساعت حضور در بازی تعویض می‌شود. در حالی که این آمار برای علی قربانی یک نیمه است. مهدی قائدی هم که همیشه تعویض پانزده دقیقه پایانی بازی‌هاست. 

فرشید اسماعیلی دو گل زد و به همین اندازه هم پاس گل داد. جابر دو گل زد با یک پاس گل. علی قربانی یک پاس گل داد. سه مهاجم دیگر هم در هشت گل زده تیم، هیچ دخالتی نداشتند.

آمار مهاجمان استقلال تا پایان هفته 14 لیگ

مقایسه مهاجمان استقلال


14001 

اختصاصی

مقایسه مهاجمان استقلال قعرنشین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات