تبلیغات

فجر ۳۷ در پردیس ملت به خط پایان رسید

به گزارش افکارنیوز،

 آخرین روز از جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت، با نمایش فیلم‌های «آشفتگی»، «حمال طلا» و «ماجرای نیمروز رد خون» سپری شد.

در سانس اول «آشفتگی» فریدون جیرانی نمایش داده شد؛ فیلمی در ادامه و شبیه به «خفه گی» که عاشقانه‌ای کثیف در دل چند قتل را تصویر می‌کرد.

جیرانی در این فیلم نشان داد از معدود کارگردان‌های به روز است که در این سن هم تلاش مضاعف برای جدید شدن را پیش گرفته و در پردازش قصه خود موفق است.

فیلم بعدی «حمال طلا» بود که به سوژه‌ای خوب با نگاهی به وضعیت اقتصادی کشور پرداخته بود؛ اما در بیان هدفش خوب و مطلوب ظاهر نشد.

و اما «ماجرای نیمروز رد خون» جدیدترین اثر مهدویان است که برای اکران با صف طولانی مخاطبان رسانه‌ای روبرو شد. این فیلم به فجایع گروه مجاهدین خلق در ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی می‌پردازد.

فیلم مهدویان با التهاب و تنش زیادی همراه بود؛ جواد عزتی نقشی خوب و متفاوت را ایفا کرد و توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

نشست‌های هر سه فیلم تقریبا به جز نقد سهراب پور که با اعتراض همراه بود، بی حاشیه پیش رفت و می‌توان گفت: آخرین روز جشنواره آرام گذشت.

بلافاصله پس از اتمام نشست خبری «ماجرای نیمروز؛ رد خون»، اسامی نامزد‌های سیمرغ بلورین جشنواره اعلام شد تا امروز برنده‌های هر بخش مشخص شوند.

پردیس پایان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات