تبلیغات

بیانیه کنگره ملی همفکری بسیج دانش‌آموزی در پی موضع‌گیری درباره شهادت زکریا

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس،  کنگره ملی همفکری بسیج دانش‌آموزی با انتشار بیانیه‌ای درباره شهادت زکریا، کودک شیعه عربستانی موضع‌گیری کرد.

در این بیانیه آمده است: «وَمَنْ قُتِلَ مظلوماً فقد جَعَلْنا لِوَلیّه سلطاناً...

بار دیگر دست حرمله بن کاهل اسدی لعنت الله علیه از آستین وهابیّت بیرون آمد و با ذبـح کودکی بی‌گناه در مدینه النبی صلی الله علیه وآله و سلم، پیام حقد و کینه یزیدیان عصر را، به حسینیان آزاده در جهان رساند.

پیامی که همچون تیر سه شعبه حرمله ، نه تنها به دنبال دریدن گلوی حق خواهی کودکان است بلـکه قلب مادرانی که در دامان خود سربازان ظهور را پرورش می دهند، نشانه گرفته.

ای فرزندان بنی امیه! مسلمانان و آزادگان جهان پیام کودک کشی شما را دریافت کردند ولی اصرار و ابرام شما بر سبوعیت و وحشی‌گری، چشم متعجبان را به اندازه طول تاریخ باز نگه داشته است.

از آنجایی که خون شهید شیرخوار کربلا، هنوز در جوش و خروش خونخواهی است، امروز زکریای شهید، با خون خود ، برائت از سردمداران کودک‌کش وهابیت را در گوش جهانیان فریاد می‌کند.

کنگره ملی همفکری بسیج دانش آموزی انقلاب اسلامی از تـمامی نخبگان منابر شـیعه، مسؤولیـن رسانه‌های دیداری ـ شنیداری و خبری، تمامی آزادگان جهان و تمامی مادرانی که کودکان خود را برای سربازی منجی عالم بشریت ، در دامان خود می پرورانند، درخواسـت می‌کند، با فریاد خود مانع از پایمال شدن خـون این کودک بی‌گناه شوند.

باشد که با این خروش خونخواهی، زمینه ساز برچیدن بساط ظلم و کفر، و مرهمی بر قلب زخم خورده  منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم اروحنا له الفداء باشیم. والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته».

انتهای پیام/

 

بیانیه کنگره همفکری آموزی درباره شهادت زکریا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات